fbpx

Hingamislaulupidu — Koduleht

Sündmus, mis seob endas teadliku hingamise praktikad, pärimuskultuuri, muusika ja looduslähedase eluviisi.

Sissejuhatus — Hingamislaulupidu

Hingamislaulupeo kodulehe eesmärgiks on edastada vajaliku infot ettevõtte tegevuse kohta. 

Klient
Hingamislaulupidu

Mida tegime?
Digistrateegia
E-poe arendus
Sotsiaalmeedia turundus

Aasta
Märts 2021

Ülevaade

2017. aastal asutatud Teadliku Hingamise Keskuse missioon on tuua iga Eestimaa inimeseni hingamise teadvustamise ja teadliku hingamise kasud. Hingamislaulupidu on loogiline edasiarendus varasemalt korraldatud hingamiskontsertidele, kus iga osaleja on kontserdi kaasloojaks ja saab koos professionaalse juhendamisega kogeda ainulaadseid sisemisi rännakuid.

Klient soovis kasutajale sõbraliku ülesehitusega veebilehte ning soov oli saada visuaalselt esinduslik ning loogilise ülesehitusega veebileht, mis jagab informatsiooni sündmuse kohta ja võimaldab mugavalt pileteid otse kodulehelt osta.

Peatükk 01 — Väljakutse

Tutvustada sündmust ja selle kasutegureid kogu Eesti ühiskonnale.

Peatükk 02 — Strateegia

Keskendusime kasutajakogemusele ja info jagamisele

Keskendusime suures osas kasutajakogemusele, mille peamine eesmärk oli suunata kasutajad ostulehele ja jagada ürituse kohta vajalikku infot.

Piletite ja lisateenuste mugav valik ühes kohas võimaldab tooteid efektiivsemalt müüa.

Peatükk 03 — Visuaalne disain

Soe ja positiivne disain

Meie meeskond loob suurepäraseid kodulehti, mis vastavad klientide missioonidele. Hingamislaulupeo meeskond soovis, et kodulehel oleksid esindatud nii roheline kui sinine värvitoon. Kasutasime  kodulehel läbivalt sujuvat üleminkut roheliselt sinisele toonile, mis sobis Hingamislaulupeo eesmärkidega. Koduleht mõjub külastajale postiivselt ja  uuenduslikult. 

Peatükk 04 — Tulemus

Püsiv ja suurenenud kliendibaas

Esimese paari nädala jooksul pärast e-poe avalikustamist on Hingamislaulupeo e-poe konversioonide ja kliendibaasi suurenemine tõusutrendis.