fbpx

Jõelähtme Valla Päevakeskus — Koduleht

Bränd, mille keskmes on rõõmsad ja erksad värvid ning mustrid

Klient
Jõelähtme Valla Päevakeskus

Mida tegime?
Kodulehe arendus

Aasta
Detsember 2021

Ülevaade
Kostivere alevikus asuva Jõelähtme valla päevakeskuse eesmärk on sotsiaalteenuste, huvitegevuste ja mõtestatud päevaste tegevuste arendamine ja pakkumine eakatele, puuetega- ja toimetulekuraskustes inimestele, lähtudes nende huvidest, soovidest ning eripäradest. Kliente juhendatakse igapäevaeluga seotud küsimustes ning teenuste kasutamisel.

Jõelähtme Valla Päevakeskus pöördus meie poole sooviga saada uuenduslik koduleht, kust on saada vajaminev info teenustega seonduvalt. Sooviti, et kodulehel oleks võimalik aega mugavalt heaoluteenustele broneerida. 

Peatükk 02 — Strateegia

Keskendusime info jagamisele ja kasutajakogemuse parandamisele

Keskendusime suures osas kasutajakogemusele, mille peamine eesmärk oli suunata kasutajad soovi korral heaoluteenustele broneerima, kasutades selleks mugavalt broneerimissüsteemi.

Broneemissüsteem võimaldab kasutajatel mugavalt valida sobiva teenuse ja aja. Broneerides tuleb kasutajale e-kiri teavitusega ja päev enne teenusele tulekut automaatne meeldetuletus. 

Vaegnägijatel on võimalik menüüst suurendada teksti ja vahetada tekstivärve. See teeb kodulehel navigeerimise hõlpsa lihtsamaks.

Peatükk 03 — Visuaalne disain

Soe ja positiivne disain

Meie meeskond loob suurepäraseid kodulehti, mis vastavad klientide missioonidele. Jõelähtme valla päevakeskuse meeskond soovis, et kodulehel oleksid esindatud nii kollane ja sinine värvitoon, nagu logol. Kasutasime kodulehel vaheldumisi sinist ja kollast, mis sobis Jõelähtme päevakeskuse eesmärkidega. Koduleht mõjub külastajale postiivselt ja  uuenduslikult. 

Peatükk 04 — Tulemus

Püsiv ja suurenenud kliendibaas

Esimese paari nädala jooksul pärast e-poe avalikustamist on Hingamislaulupeo e-poe konversioonide ja kliendibaasi suurenemine tõusutrendis.