fbpx

ScanWorkers— Koduleht

Tööjõu rendi, vahendamise kui ka värbamise teenus.

Sissejuhatus — ScanWorkers

Lihtsa ja puhta disaini ning animatsioonidega, mugava ülesehitusega teavitav koduleht.

Klient
ScanWorkers

Mida tegime?
Koduleht WordPressi platvormil

Aasta
September 2022

Ülevaade
ScanWorkers on tööjõuvahendusega tegelev ettevõte. Ettevõtte eesmärgiks on viia kokku Tööotsija ning Tööpakkuja ja seda võimalikult lihtsal, läbipaistval ning turvalisel moel. 

Peatükk 01 — Väljakutse

Kiire ja lihtne navigeerimine

ScanWorkers seitsmekeelsel kodulehel on tööotsijal võimalus koostada oma CV ning tööpakkujal tööprotssesi ja teenustega. Disain on lihtne ja puhas ning rõhku on pandud ka modernsusele.

Peatükk 02 — Strateegia

Keskendusime kasutajakogemusele

ScanWorkersi koduleht on ülesehituselt lihtne, et veebileht oleks kliendile võimalikult kasutajasõbralik ning firmaga kontakteerumine oleks kiire ja efektiivne.

Disainis on kasutatud värve, mis lähevad kokku firma logoga ning lisaks on veebilehel ka võimalus tööpakkumisi näha ning soovitud ametikohale kandideerida.

Peatükk 03 — Mobiilisõbralik

Koduleht mugavalt sirvitav nutitelefoniga

Tänapäeval surfab valdav osa kliente veebi nutitelefonis.  ScanWorkersi kodulehe disain on mobiilisõbralik ilma funktsionaalsust kaotamata. See teeb kodulehe mugavalt sirvitavaks nii nutitelefonide- kui tahvelarvutitega. 

Peatükk 04 — Tulemus

Püsiv ja suurenenud kliendilojaalsus

Esimese paari nädala jooksul pärast e-poe avalikustamist on Noémi e-poe konversioonide ja kliendibaasi suurenemine tõusutrendis ning põrkemäär madal.