Valitud alamleht — Turundus

Digiturundus aitab tuua rohkem külastajaid kodulehele ning kasvatada seeläbi e-poe müüki, brändi tuntust ja päringute hulka.

Reklaami saab internetis teha erinevates kanalites, kuid kõige tähtsam on olla nähtav seal, kus on Sinu klient, sest ainult nii jõuad õige sihtgrupini ning lähemale peamisele eesmärgile, mis on käibe kasvatamine. 

Valitud alamleht — Turundus

Teenus 01 — sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia kanalid (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn jt) hõlmavad aina suuremat veebikasutajate osakaalu, mistõttu on hästikorraldatud sotsiaalmeedia strateegia abil võimalik efektiivselt ja kiirelt jõuda kasutajateni ning Sinu potentsiaalsete klientideni.

 Korraldame tulemuslikke reklaamikampaaniaid erinevates sotsiaalmeedia kanalites ning aitame luua efektiivseid sisustrateegiaid. 

Turundusstrateegia

Sisustrateegia

Facebooki ja Instagrami lehe haldus

Remarketing Facebookis

Reklaamikampaaniad sotsiaalmeedias

Teenus 02 — PPC

Otsingureklaam (PPC)

Google on reklaamimiseks sobilik pea igale ettevõttele, sest reklaamija saab valida täpselt tema ettevõttega seonduvad märksõnad ning neid märksõnu otsivate inimeste valmidus osta on ülikõrge.

Efektiivselt ülesseatud reklaamikampaania puhul jõuab reklaam kõikideni, kes sisestavad otsingumootorisse Sinu brändi ja ettevõtte jaoks olulisi märksõnu. Sihtgruppi saab modifitseerida ka kasutuskeele ja asukoha põhiselt ning võtta arvesse kasutajaaktiivsuse ajalist näitajat (atraktiivsemad kellaajad, päevad jms).

Turundusstrateegia

Google Ads otsingureklaamid

Teenus 03 — SEO

Otsinguturundus (SEO)

Kodulehe terviklik optimeerimine hõlmab endas veebilehe optimeerimist otsingumootoritele (SEO) ning veebilehe optimeerimist konversioonidele (CRO). SEO eesmärk muuta veebileht otsingumootoris võimalikult nähtavaks ning juhtida veebilehele toodetest või teenustest huvitatud külastajaid. CRO eesmärgiks on need väärtuslikud külastajad suunata sujuvalt veebilehe lõpp-eesmärkideni.

SEO audit ja strateegia koostamine

Veebilehe väline SEO (off-page SEO)

Veebilehe sisene SEO (on-page SEO)

Leiame õiged kanalid

Paneme paika, kust alustame ja kuhu edasi liigume – kas vajad kodulehte, bännereid või hoopiski blogipostitusi, läbi mille oma klientideni jõuda.

 

Loome õiged lahendused

Vajadustele tuginedes teeme valmis kõik materjalid või arendused – disainime, kirjutame teksti ja koodi ning leiame kliendid üles.

 

Mõõdame tulemusi

Digiturunduse suureks eeliseks on väga selge ja lihtne tulemuste mõõtmine, olgu selleks bännerite klikitavus või e-poe müüginumbrid.