fbpx

Gozo Lasteriided — E-pood

Bränd, mille keskmes on rõõmsad ja erksad värvid ning mustrid

Sissejuhatus — Gozo Lasteriided

Gozo Lasteriided värvilise ja julge stiili väljendamine kaasahaarava veebibrändikogemuse kaudu.

Klient
Gozo Lasteriided

Mida tegime?
E-poe arendus

Aasta
August 2021

Ülevaade
Gozo on lasteriiete bränd Eestis. Gozo riided kohanevad lapsega, igaüks leiab oma pisikesele midagi, mis sobib just tema iseloomuga. Gozo Lasteriided sümboliseerivad laste rõõmsat ja energilist iseloomu, rõõmu ja naudingut, just täpselt seda mida sõna “gozo” hispaania keeles tähendab. Riided toetavad ja peegeldavad lapse emotsioone. 

Gozo e-pood on üleehituselt lihtne ning kasutajale mugav, disainis on hoitud pigem tagasihoidliku joont, sest tooted ise on värvilised ja toovad veebilehele värvinüanssi juurde.

Peatükk 02 — Strateegia

Keskendusime kasutajakogemusele ja info jagamisele

Keskendusime suures osas kasutajakogemusele, mille peamine eesmärk oli suunata kasutajad ostulehele. Üks olulisemaid lisasid oli tootekategooriate ja hiljuti vaadatud toodete navigeerimisriba.

Toodete kategoriseerimisel on hädavajalik kasutada tootevariatsoone. Loogiliselt ümber struktureeritud navigeerimisriba, mis teeb toodete leidmise lihtsamaks kui kunagi varem.

Erinevate toodete mugav valik võimaldab tooteid efektiivsemalt müüa ja teeb e-poe kasutajasõbralikumaks!

Peatükk 03 — Mobiilisõbralik

Võimaldab ostjatel igal ajal ja mis tahes viisil mugavalt sisseoste teha.

Tänapäeval surfab valdav osa kliente veebi nutitelefonis.  Gozo Lasteriiete e-poe disain on mobiilisõbralik ilma funktsionaalsust kaotamata. See teeb kodulehe mugavalt sirvitavaks nii nutitelefonide- kui tahvelarvutitega. 

Mobiilisõbralik disain tagab kogu sisu, toodete hõlpsasti navigeeritavuse kõigis seadmetes.

Peatükk 04 — Tulemus

Püsiv ja suurenenud kliendibaas

Esimese paari nädala jooksul pärast e-poe avalikustamist on Gozo Lasteriiete e-poe konversioonide ja kliendibaasi suurenemine tõusutrendis.