Peatükk 01 — Agentuur

Metana on digiagentuur, mis loob kaasahaaravaid kogemusi, mis inspireerivad, mõjutavad ja rõõmustavad digitaalses maailmas. Me pakume oma klientidele terviklahendusi alates strateegia loomisest lõpetades tehnilise teostuse ning digitaalturundusega.

metena_eu_veebilehed
Metana_eu_digiturundus (5)
Metana_eu_digiturundus (9)

Peatükk 02 — Meie põhimõtted

Kestev koostöö

Meid ei inspireeri pelgalt kiiresti saavutatav edu. Püsime sinu kõrval kogu teekonna vältel ja oleme kalibreeritud sinu eesmärkide saavutamisele, oleme sinu ettevõtte kasvu investeeritud ning valmis üheskoos turgu vallutama. Olgu sinu ettevõtte plaanid kuistahes võimatud.

Soov täiuslikkuse järele

Meie kireks on luua tooteid, mis mitte ainult ei näe muljetavaldavad, vaid töötavad ka tõeliselt hästi. Võime oma prototüüpe mitu päeva vaadelda, enne kui tunneme end piisavalt enesekindlalt, et liikuda edasi projekteerimisfaasi. Soovime luua digitaalseid strateegiaid, mis ajale vastu peaksid.

Piiride ületamine

Seal, kus teised jäävad sõidurajale, sõidame meie maastikule. Meile meeldib näha, kuidas suudame iga projektiga midagi erinevat välja mõelda. Midagi, mis on intuitiivne ja samas tähelepanuväärne. Teeme täiendava hüppe, et luua digitaalne kogemus, mis räägib teie brändi loo parimal võimalikul viisil.

Pühendumine

Projekti lõpetame vaid siis, kui mõlemad osapooled on rahul. Oleme kvaliteedile suunatud. Maalähedane, kuid ulatub tähtede poole. Olles väikesed, saame minna detailidesse ja luua maksimaalset väärtust. Teeme oma klientidega koostööd ja loome kestvaid suhteid.

Meie jaoks peab digitaalne toode olema lihtne, intuitiivne ja kihiline juba tuumast alates. Keskendume alati enim kasu toovate lahenduste leidmisele. Loome veebikeskondi, leiame ülesse võimalike ostjaid ja teeme nendest lojaalseid kliente.

Peatükk 03 — Tagasiside

Alates meie esimesest veebikohtumisest kuni viimase meilivahetuseni, oli rõõm töötada igal sammul Metana asjatundliku ja pühendunud meeskonnaga. Igaüks neist võttis tõesti aega, et kuulata ja rääkida meie vajadustest ning see tähelepanu väljendub meie uuel veebisaidil.

Maris

JVPK

Suur tänu tehtud tööde eest, meie uus koduleht on äärmiselt meeldiv!

Tauri H.

Vekanor