Valitud alamleht  – Teenused

Aitame mõista Sinu klientide käitumist. Süveneme iga kliendi vajadustesse ning aitame luua lahendused, mis toetava ärimudelit ning aitavad ettevõttel saavutada soovitud eesmärke.

Valitud alamleht  – Teenused

Kodulehtede valmistamine

Koduleht on ettevõtte visiitkaart, või siis isegi väga oluline meeskonnaliige. Kui vaja ütleb see tulijale tere, kui vaja jagab infot või kontakte, võtab vastu tellimusi või teeb müüki. Ta on just nii universaalne või efektiivne, kui me seda soovime. Hea koduleht teeb täpselt seda mida soovid. Lisaks teeb ta seda kõike 24/7 ja 365 päeva aastas.

Kodulehed

Kodulehe optimeerimine

E-poed

UX/UI disain

Turundus

Me kõik tajume, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks.

Otsingureklaam (PPC)

Otsinguturundus (SEO)

Sotsiaalmeedia turundus

Turunduskampaaniad

Strateegia

Digikasvu aluseks on targalt üles ehitatud digistrateegia ja –keskkond. Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Turundusstrateegia

Digistrateegia

Sisustrateegia

Brändistrateegia

Meie tööprotsess

Strateegia ja vajaduste analüüs

Kõik algab kliendi vajadustest. Loome neist lähtuva veebistrateegia, mis vastab küsimusele, kuidas internet saab aidata kaasa Sinu ettevõtte ärieesmärkide saavutamisele.

Disain

Pilkupüüdev disain loob esmamulje ja kasutajasõbralik kujundus hoiab kliendid Sinu lehel ning toob nad sinna tagasi. Me hoolitseme selle eest, et Sinu kliendid oleksid rahulolevad ja õnnelikud.

Tehniline teostus & arendus

Märksõnaks on agiilsus ehk tarkvara arendamisel lähtume kliendi vajadustest, soovidest, eesmärkidest ja visioonist. Oleme seejuures kiired ja paindlikud. Meie motoks on: “Tarni tihti, tarni kiiresti”.

Testimine

Selleks, et loodud lahendus oleks turvaline ja töötaks veatult, pöörame me testimisele erilist tähelepanu. Rakendus peab töötama sama hästi nii nutitelefonis kui lauaarvutis, nii Internet Exploreris kui Google Chromes.

Lansseerimine

Aitame loodud veebilahenduse viia otse Sinu klientideni kasutades selleks digiturunduse tööriistu. Koos töötame välja vajadustest ja Sinu klientidest lähtuva turundusstrateegia ning viime selle ellu.

Hooldus & tugiteenused

Oleme Sinu jaoks olemas ka pärast projekti lõppu. Iga loodud veebilahendus vajab hooldust ja õlitamist veatuks töötamiseks. Me näeme koostööd pikaajalise ja mõlemale poolele kasulikuna.