fbpx

AVAMISNÄDALAL KÕIK KUJUNDUSPÕHJAD

20%

SOODAMAD!

Tulemustele orienteeritud digiagentuur

MEIE TEENUSED

Pakume sotsiaalmeedia haldamist, veebilehe ja e-poe loomise ja haldamise teenust, sisukirjutamist ja -loomet.

Aitame mõista Sinu klientide käitumist. Süveneme iga kliendi vajadustesse ning aitame luua lahendused, mis toetava ärimudelit ning aitavad ettevõttel saavutada soovitud eesmärke.

 ● SOTSIAALMEEDIA TURUNDUS ● REKLAAMID ● OTSINGUMOOTORITURUNDUS ● KODULEHED ● E-POED ● STRATEEGIA

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia kanalid (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn jt) hõlmavad aina suuremat veebikasutajate osakaalu, mistõttu on hästikorraldatud sotsiaalmeedia strateegia abil võimalik efektiivselt ja kiirelt jõuda kasutajateni ning Sinu potentsiaalsete klientideni.

Korraldame tulemuslikke reklaamikampaaniaid erinevates sotsiaalmeedia kanalites ning aitame luua efektiivseid sisustrateegiaid.

Antud teenus on sulle, kui sinu eesmärgiks on oma potentsiaalset klientuuri Facebookis või Instagramis tabada ja kõnetada.

Oleme abiks turundusplaani loomisel ning seadistame ja haldame kampaaniaid, et seatud müügieesmärgid reaalsuseks muuta.

+ Turundusstrateegia

+ Sisustrateegia

+ Facebooki ja Instagrami lehe haldus

+ Remarketing Facebookis

+ Reklaamikampaaniad sotsiaalmeedias

Alates 350 € / kuus

Reklaam otsingumootoris

Otsingureklaamid aitavad jõuda koheselt teenuse või toote vastu huvi tundvate inimesteni. Reklaamidel klikkides jõuab potentsiaalne klient otse Sinu veebilehele ja tulemuste saavutamine on enamasti võrreldes teiste kanalitega oluliselt kiirem.

Loome ja haldame Google Ads’i reklaamikampaaniaid, keskendudes eelkõige Sinu müügitulemuste parandamisele läbi ostude ja hinnapäringute mahu kasvatamise. 

+ Pakume Sulle analüüsi ja eesmärgist lähtuva lahenduse väljatöötamist

+ Kaardistame klienditeekonna, analüüsime märksõnu, seame mõõdikud, loome reklaamtekstid ning pakume kampaaniate haldust ja masinõppel baseeruvat optimeerimist spetsialistide poolt

+ Interaktiivsed raportid lähtuvalt Sinu kampaania eesmärkidest

Alates 420 € / kuus

E-posti turundus

Võimalike sihtgruppide poole pöördumine uudiskirjade või automatiseeritud sõnumite kaudu, mis on kooskõlas nende huvidega, et suurendada brändi tuntust ja konversioonimäära.

Aitame Sinu e-maili platvormi seadistada ja automaatselt tööle panna, et kiri jõuaks õigel hetkel õige sihtgrupini. Lisaks aitame luua kirjade jaoks sisu ning püüame üheskoos leida võimalused, kuidas kvaliteetset e-maili listi koguda.

Alates 400 € / kuus

Veebileht/e-pood

Sinu veebileht on Su brändi kuvand. Ja lehte, mis on aeglane, ebausaldusväärne või mida on keeruline kasutada, kipuvad kliendid ja muud potentsiaalsed huvilised vältima.

Sinu veebisait peab täitma palju ootusi, alates oma brändi tutvustamisest maailmale, orgaanilise liikluse juhtimisest veebilehele, müügivihjete loomisest kuni toote müümiseni: süveneme, et mõista ettevõtte eesmärke ja sihte, et saaksime koos luua Sinu jaoks parimaid lahendusi.

Kõikides meie kodulehe pakettides sisaldub:

+ Nutiseadme-sõbralikud ja toimivad igal seadmel

+ Turvalised ja viirusetõrjega kaitstud

+ WordPressi ja vajalike pluginate installatsioon serverisse

+ Ootsingumootoritele optimeeritud (SEO)

+ Custom kodulehe disain

+ Automaatne optimeerimine Googlele

+ Google analüütika lisamine

+ Veebilehe haldamise videokoolitus

+ Kodulehe testimine ja saidi käivitamine

+ Turvalisus: küberkaitse ja HTTPS / SSL sertifikaatide installeerimine

Alates 1200 € | Eeldatav valmimisaeg 2-6 nädalat

Kuidas meie protsess toimib?

Süveneme iga kliendi vajadustesse ning aitame luua lahendused, mis toetava ärimudelit ning aitavad
ettevõttel saavutada soovitud eesmärke.

01

Leiame õiged
kanalid

Paneme paika, kust alustame ja kuhu edasi liigume – kas vajad kodulehte, bännereid või hoopiski blogipostitusi, läbi mille oma klientideni jõuda.

02

Loome õiged lahendused

Vajadustele tuginedes teeme valmis kõik materjalid või arendused – disainime, kirjutame teksti ja koodi ning leiame kliendid üles.

03

Mõõdame
tulemusi

Digiturunduse suureks eeliseks on väga selge ja lihtne tulemuste mõõtmine, olgu selleks bännerite klikitavus või e-poe müüginumbrid.