fbpx

AVAMISNÄDALAL KÕIK KUJUNDUSPÕHJAD

20%

SOODAMAD!

Tulemustele orienteeritud digiagentuur

Konsultatsioon

130.00

Konsultatsiooni käigus saame arutada Sinu valitud küsimust või teemat, mis on seotud Instagrami, eesmärkide, müügi või ettevõtlusega.

Konsultatsioon toimub läbi Google Meet platvormi ja kestab 1-1,5 tundi, selle aja jooksul leiame koos lahenduse Sinu murele.

Konsultatsiooni teemaks võib olla miski, mis Sind huvitab. Allpool on mõned näited:

  • Kuidas luua sisu Instagrami?
  • Kuidas kiirendada Instagrami kasvu?
  • Miks kliendid ei osta minu teenuseid/tooteid?
  • Kuidas alustada raha teenimist oma ettevõtlusega?
  • Kuidas seada saavutatavad eesmärgid?

Kui Sul on mingi eriline väljakutse või probleem ning soovid sellele kiiret lahendust, siis oled oodatud konsultatsiooni! Küsimuste korral võta julgelt ühendust aadressil hello@metana.eu.

Miks kasutada Metana loodud
kujunduspõhjasid enda sotsiaalmeedia kontol?

01

Aitab aega säästa

Aitab säästa aega, mis muidu läheks kujunduste tegemiste peale. Sina saad keskenduda sisu loomisele ning meie hoolitseme selle eest, kuidas sinu loodud sisutekstide visuaalid välja näevad.

02

Lihtne ja lõbus redigeerida

Kõik on Canvas 100% muudetav (tasuta programm). Võimaldab muuta teksti (sisu, vorming, suurus, värv, stiil); pilte; taustavärvi; liigutada ja vahetada elemente, et see läheks sinu brändiga kokku.

03

Võimaldab vahetada pilte, värve jm

Enamik Canva visuaale sisaldab litsentsitud pilte ja fonte, mille kasutamise eest pead maksma. Oleme kogunud kokku litsenseeritud pildid ja fondid, mis ei nõua eraldi lisatasu. 

04

Aitab kasvatada jälgijaskonda ja tõsta tuntust

Ühtlase kujundusega sotsiaalmeedia aitab su brändi tuntusele kaasa. Sotsiaalmeedias postituste visuaalide loomisel on oluline, et bränding oleks selge ja järjepidev. Kindel postituste kujunduste stiil vastavalt ettevõttele aitab suurendada bränditeadlikkust ja tõsta oma lugusid teistest välja.

05

Võimaldab sotsiaalmeedias silma paista

Äri, millel on sellised selged elemendid nagu logo, atraktiivsed värvid ja muud ühtsed visuaalsed elemendid, on palju meeldejäävam. See aitab tekitada usaldust ka klientide seas.

06

Kasuta mis tahes graafika VÕI reklaamide jaoks!

100% redigeeritav! Kasuta visuaale mistahes reklaamide, postituste, storyde jaoks!

Tehnilised andmed

Korduma kippuvad küsimused

Jah, kujunduspõhjad jäävad sulle eluks ajaks! Saad neid igal ajal muuta ja täiendada. 

Kõik postituste kujundused on optimeeritud kasutajasõbralikuks ja lihtsasti redigeeritavaks. Teksti, piltide ja värvide muutmine on üsna lihtne, nii et sul ei tohiks sellega probleeme tekkida. Loomulikult on sul vaja Canva põhiteadmisi, kuid kui sul on lisaküsimusi, siis kirjuta meile ja aitame meeleldi!

Kui sul ei ole tulnud e-kirja, siis soovitame vaadata ka rämpsposti. Juhul, kui e-kirja ka seal ei ole, siis võta ühendust meie klienditoega hello@metana.eu

Eraldi programmi pole vaja allalaadida. Kõik muudatused käivad tasuta kujundusprogrammis Canva. Canva on tasuta veebipõhine kujundusprogramm, mille abil saad luua kerge vaevaga pilkupüüdvat kujundusgraafikat, olgu selleks piltpostitus sotsiaalmeedias, e-poe reklaam, bänner kodulehele, plakat, tunnistus, visiitkaart, logo või mistahes muu väiketrükis või dokument.

Canva on sulle suureks abiks: 

  • kui oled ameti kohaselt või huviala järgi inimene, kes peab tegema reklaami – üritustele, toodetele, e-poele jne
  • kui tahad luua ja jagada infot sotsiaalmeedia kaudu (näiteks kujundada FB ürituste päiseid, luua postitusi)
  • kui on vaja kujundada teateid, flaiereid, tänukirju, tunnistusi, dokumente, kaarte, plakateid.
  • kui pead looma või tellima kõikvõimalikke trükiseid

Canva abil saad ise lihtsa vaeva ja vähese ajakuluga tehtud kõik selle ja tegelikult palju muudki.

See on online programm – sa ei pea mitte midagi arvutisse laadima. Saad luua canva.com lehele oma profiili ja pääsed erinevate arvutite ja ka nutitelefoni abil, igal ajal igas interneti levialas, oma kujunduste juurde.

Sobib suurepäraselt nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele aga ka vabakutselistele turundajatele, kes soovivad stiilset, kaasaegset ja pilkupüüdvat Instagrami voogu. Instagrami kujundused on hea võimalus muuta oma sotsiaalmeedia sisu professionaalseks ja stiilseks!