KODULEHE OPTIMEERIMINE (SEO)

Parandame nähtavust otsingumootorites ning toome veebilehele kvaliteetseid külastusi.

SEO projekt on hea investeering, mis tagab hea konkurentsieelise, hoiab perspektiivis kokku turunduseelarvet ja on alus igale jätkusuutlikule turundusstrateegiale.

KODULEHE OPTIMEERIMINE ● KODULEHE OPTIMEERIMINE ● KODULEHE OPTIMEERIMINE ● KODULEHE OPTIMEERIMINE ● KODULEHE OPTIMEERIMINE ● KODULEHE OPTIMEERIMINE ● KODULEHE OPTIMEERIMINE ● KODULEHE OPTIMEERIMINE ● 

KÜSIMUS 01

Mis on SEO?

SEO teenuse eesmärk muuta veebileht otsingumootoris võimalikult nähtavaks ning juhtida veebilehele toodetest või teenustest huvitatud külastajaid. CRO teenuse eesmärgiks on need väärtuslikud külastajad suunata sujuvalt veebilehe lõpp-eesmärkideni.

KÜSIMUS 02

Sinu kasu

+ jõuab veebilehele rohkem kvaliteetset orgaanilist veebiliiklust;

+ saad rohkem kliente ja suurendad veebilehe tulusust;

+ saavutad veebilehe jõudmise otsingumootori tulemustes kõrgetele positsioonidele;

+ tõuseb veebilehe autoriteetsus (domain authority, page authority)

+ paraneb brändi kuvand ning paistad silma valdkonna autoriteetse esindajana;

+ hangid veebilehe kaudu kvaliteetsemaid potentsiaalsete klientide kontakte;

+ avaldub positiivne mõju veebilehe kasutajamugavusele;

+ saavutad pikaajalised tulemused ning strateegilise eelise oma konkurentide ees;

+ on tulemused täpse analüütika abil mõõdetavad ja jälgitavad.

KÜSIMUS 03

Mida SEO teenus hõlmab?

SEO (Search Engine Optimization) on protsess, mille käigus kontrollitakse ja parendatakse veebilehte lähtuvalt mitmetest tehnilistest ja sisulistest elementidest. Protsessi eesmärgiks on muuta veebileht nii otsingumootorite kui kasutajate jaoks arusaadavaks, parandada veebilehe positsioone otsingumootori tulemustes ning suurendada seeläbi kvaliteetseid külastusi kodulehel. 

+ Veebilehe tehniline ja sisuline audit koos parendussoovitustega

+ Vajalike digianalüütika tööriistade kontode loomine ja linkimine

+ Detailne märksõnaanalüüs ning märksõnapositsioonide jälgimine

+ Konkurentsianalüüs

+ Veebilehesisene optimeerimine (URLid, tiitlid, metakirjeldused, sisutekstid, pildid)

+ Veebileheväline optimeerimine (välised lingid, Google My Business, sotsiaalmeedia)

Alates 450 €

Korduma kippuvad küsimused

SEO teenust võivad olenemata tegevusalast vajada kõik veebilehed, mille eesmärk on potentsiaalsetel klientide või partnerite jaoks otsingumootoris võimalikult nähtav olla. Kindlasti vajavad SEO teenust veebilehed, mis ei ilmu valdkonna olulistele märksõnadele otsingumootoris kõrgetel positsioonidel (1.-5. positsioonil). Vajadust SEO teenuse järele on võimalik hinnata:

+ veebianalüütika baasil – orgaanilise külastuskanali kaudu saabunud külastajate hulk on väike või jõua külastajad sealjuures olulistele toote- või teenuselehtedele, madal klikimäär (click through rate), kõrge orgaanilise külastuskanali põrkemäär (bounce rate), orgaanilise külastuskanali madal konversioonimäär (convertsion rate) jm;

+ veebilehe autoriteetsuse baasil – veebilehe autoriteetsus jääb alla konkurentide veebilehtedele;

+ esmase kasutajakogemuse baasil – veebilehe sisu ei anna edasi toodete või teenuste olemust, sisutekstid on optimeeritud mitterelevantsetele märksõnadele, veebilehe laadimisaeg on üle 2 sekundi jm.

Kodulehe optimeerimine ei ole ühekordne ja kiire tegevus. Keskmine SEO projekt kestab 6-8 kuud. Sealt edasi tuleb pidevalt panustada nii värske sisu loomise kui ka igakülgse kasutajamugavuse täiustamisega. SEO projekt on hea investeering, mis tagab hea konkurentsieelise, hoiab perspektiivis kokku turunduseelarvet ja on alus igale jätkusuutlikule turundusstrateegiale.

+ Sotsiaalmeedia turundus 

+ Otsingureklaamid ehk Google Ads

+ Strateegia 

+ Kodulehtede/e-poodide loomine ja haldus

Ei leidnud sobivat teenust? Ära muretse, saada meile päring, vestleme ja leiame Sinu vajadusele lahenduse või oskame soovitada mõnda meie pikaajalist koostööpartnerit?

Oleme olnud partneriks ja abikäeks mitmele ettevõttele, muutes nende igapäevast tööelu veidi lihtsamaks, võttes turunduse ja reklaami enda kanda.

Usume, et turunduse ja kommunikatsiooni abil on võimalik vallutada kõrgeid tippe. Luues kõnetavat ja väärtuslikku sisu, oleme aidanud kümnetel klientidel oma nähtavust parandada ning luua uusi ja väärtuslikke kliendisuhteid.

Meile pole ükski väljakutse hirmutav – teeme ära kõik. Koostame Sinu ettevõttele turundusplaani ning aitame selle maksimaalselt tulemuslikult ellu viia.

Alustame koos midagi täiesti uut!

Küsi pakkumist

Saada päring ja leiame vestluseks sobiva aja. 30 minutit tasuta!