fbpx

AVAMISNÄDALAL KÕIK KUJUNDUSPÕHJAD

20%

SOODAMAD!

Tulemustele orienteeritud digiagentuur

Eridisain

390.00

Miks vajavad ettevõtted brändi? Selle küsimusele on mitmeid vastuseid, kuid üks ilmsematest põhjustest on soov saavutada suurem tuntus. Tugeva kaubamärgiga ettevõte jääb inimeste mällu palju paremini. Sama ei saa öelda ettevõtte kohta, kellel puudub ühtne bränding. See jääb inimestele märkamatuks ja kiiresti unustatuks. Õigesti suunatud ja häälestatud brändikuvand kõnetab õigeid kliente ning toetab ettevõtte äritegevust.

Meie eesmärk on aidata sul luua tugev bränd, mis jääb meelde ja millele saab kindlalt toetuda. Selleks oleme välja töötanud visuaalide paketi, mis on spetsiaalselt kohandatud sinu ettevõttele. See on investeering, mis annab sulle võimaluse end paremaks muuta, ning potentsiaalsed kliendid mõistavad, et brändi loomisse on panustatud tõsiselt. Hea bränding annab su ettevõttele inimlikuma näo, mida kliendid saavad rohkem kui ettevõttega seostada. Kui sind teatakse, julgetakse ka rohkem oste teha.

Pakett sisaldab:

 • Nõustamist ja asjade paika panemist (2 kohtumist)
 • Uurimust sinu ettevõtte kohta
 • Pakume ideid ja mõtleme kaasa
 • 50 valmiskujundust, mida saab hõlpsasti kohandada Canva kujundusprogrammis. Kõik on täielikult muudetav, sealhulgas teksti, piltide, taustavärvi, suuruse, värvide ja stiili osas.
 • Kujundused on saadaval .jpg formaadis pildina.
 • Sõltuvalt postituste sagedusest võib kujundusi jaguda mitmele kuule. Need on kergesti redigeeritavad ja kohandatavad vastavalt vajadusele.
 • Postitused loob klient iseseisvalt.

Palume saata oma ettevõtte logo, värvipaleti ja kasutatavad fondid, et saaksime luua ühtse ja tervikliku visuaali sinu brändile. Koos saame muuta sinu ettevõtte tuntumaks ja meeldejäävamaks.

Miks kasutada Metana loodud
kujunduspõhjasid enda sotsiaalmeedia kontol?

01

Aitab aega säästa

Aitab säästa aega, mis muidu läheks kujunduste tegemiste peale. Sina saad keskenduda sisu loomisele ning meie hoolitseme selle eest, kuidas sinu loodud sisutekstide visuaalid välja näevad.

02

Lihtne ja lõbus redigeerida

Kõik on Canvas 100% muudetav (tasuta programm). Võimaldab muuta teksti (sisu, vorming, suurus, värv, stiil); pilte; taustavärvi; liigutada ja vahetada elemente, et see läheks sinu brändiga kokku.

03

Võimaldab vahetada pilte, värve jm

Enamik Canva visuaale sisaldab litsentsitud pilte ja fonte, mille kasutamise eest pead maksma. Oleme kogunud kokku litsenseeritud pildid ja fondid, mis ei nõua eraldi lisatasu. 

04

Aitab kasvatada jälgijaskonda ja tõsta tuntust

Ühtlase kujundusega sotsiaalmeedia aitab su brändi tuntusele kaasa. Sotsiaalmeedias postituste visuaalide loomisel on oluline, et bränding oleks selge ja järjepidev. Kindel postituste kujunduste stiil vastavalt ettevõttele aitab suurendada bränditeadlikkust ja tõsta oma lugusid teistest välja.

05

Võimaldab sotsiaalmeedias silma paista

Äri, millel on sellised selged elemendid nagu logo, atraktiivsed värvid ja muud ühtsed visuaalsed elemendid, on palju meeldejäävam. See aitab tekitada usaldust ka klientide seas.

06

Kasuta mis tahes graafika VÕI reklaamide jaoks!

100% redigeeritav! Kasuta visuaale mistahes reklaamide, postituste, storyde jaoks!

Tehnilised andmed

Korduma kippuvad küsimused

Jah, kujunduspõhjad jäävad sulle eluks ajaks! Saad neid igal ajal muuta ja täiendada. 

Kõik postituste kujundused on optimeeritud kasutajasõbralikuks ja lihtsasti redigeeritavaks. Teksti, piltide ja värvide muutmine on üsna lihtne, nii et sul ei tohiks sellega probleeme tekkida. Loomulikult on sul vaja Canva põhiteadmisi, kuid kui sul on lisaküsimusi, siis kirjuta meile ja aitame meeleldi!

Kui sul ei ole tulnud e-kirja, siis soovitame vaadata ka rämpsposti. Juhul, kui e-kirja ka seal ei ole, siis võta ühendust meie klienditoega hello@metana.eu

Eraldi programmi pole vaja allalaadida. Kõik muudatused käivad tasuta kujundusprogrammis Canva. Canva on tasuta veebipõhine kujundusprogramm, mille abil saad luua kerge vaevaga pilkupüüdvat kujundusgraafikat, olgu selleks piltpostitus sotsiaalmeedias, e-poe reklaam, bänner kodulehele, plakat, tunnistus, visiitkaart, logo või mistahes muu väiketrükis või dokument.

Canva on sulle suureks abiks: 

 • kui oled ameti kohaselt või huviala järgi inimene, kes peab tegema reklaami – üritustele, toodetele, e-poele jne
 • kui tahad luua ja jagada infot sotsiaalmeedia kaudu (näiteks kujundada FB ürituste päiseid, luua postitusi)
 • kui on vaja kujundada teateid, flaiereid, tänukirju, tunnistusi, dokumente, kaarte, plakateid.
 • kui pead looma või tellima kõikvõimalikke trükiseid

Canva abil saad ise lihtsa vaeva ja vähese ajakuluga tehtud kõik selle ja tegelikult palju muudki.

See on online programm – sa ei pea mitte midagi arvutisse laadima. Saad luua canva.com lehele oma profiili ja pääsed erinevate arvutite ja ka nutitelefoni abil, igal ajal igas interneti levialas, oma kujunduste juurde.

Sobib suurepäraselt nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele aga ka vabakutselistele turundajatele, kes soovivad stiilset, kaasaegset ja pilkupüüdvat Instagrami voogu. Instagrami kujundused on hea võimalus muuta oma sotsiaalmeedia sisu professionaalseks ja stiilseks!