fbpx

AVAMISNÄDALAL KÕIK KUJUNDUSPÕHJAD

20%

SOODAMAD!

Tulemustele orienteeritud digiagentuur

Suurenda nähtavust. Kaasa jälgijaskonda. Kasva.

Kas oled väsinud kulutamast tunde Instagrami postituste visuaalide tegemisele, Canvas sobiva kujunduse otsingule ja avastanud, et need ei tööta sinu brändi heaks?

Sotsiaalmeediasse sisu postitamisest on saanud täiskohaga töö. Väärtusliku sisu loomine nõuab aega, mõtlemist ja palju vaeva. Säästa aega ja vaeva meie eelkujundatud Instagrami pakettidega.

VII OMA ÄRI JÄRGMISELE TASANDILE!

Strateegilised
Instagrami postituste kujunduspaketid

Miks kasutada Metana loodud
kujunduspõhjasid enda sotsiaalmeedia kontol?

01

Aitab aega säästa

Aitab säästa aega, mis muidu läheks kujunduste tegemiste peale. Sina saad keskenduda sisu loomisele ning meie hoolitseme selle eest, kuidas sinu loodud sisutekstide visuaalid välja näevad.

02

Lihtne ja lõbus redigeerida

Kõik on Canvas 100% muudetav (tasuta programm). Võimaldab muuta teksti (sisu, vorming, suurus, värv, stiil); pilte; taustavärvi; liigutada ja vahetada elemente, et see läheks sinu brändiga kokku.

03

Võimaldab vahetada pilte, värve jm

Enamik Canva visuaale sisaldab litsentsitud pilte ja fonte, mille kasutamise eest pead maksma. Meie oleme kogunud kokku litsenseeritud pildid ja fondid, mis ei nõua eraldi lisatasu. 

04

Aitab kasvatada jälgijaskonda ja tõsta tuntust

Ühtlase kujundusega sotsiaalmeedia aitab su brändi tuntusele kaasa. Sotsiaalmeedias postituste visuaalide loomisel on oluline, et bränding oleks selge ja järjepidev. Kindel postituste kujunduste stiil vastavalt ettevõttele aitab suurendada bränditeadlikkust ja tõsta oma lugusid teistest välja.

05

Võimaldab sotsiaalmeedias silma paista

Äri, millel on sellised selged elemendid nagu logo, atraktiivsed värvid ja muud ühtsed visuaalsed elemendid, on palju meeldejäävam. See aitab tekitada usaldust ka klientide seas.

06

Kasuta mis tahes graafika VÕI reklaamide jaoks!

100% redigeeritav! Kasuta visuaale mistahes reklaamide, postituste, storyde jaoks!

Tehnilised andmed

ALLAHINDLUS

Saa esimeselt ostult -10% soodustust

Täida väljad ja saadame sulle sooduskoodi otse postkasti.